number1

Hledání efektivního přístupu jak nastartovat podnikání na internetu není složité.

Ale mnohdy ani netušíte, na koho se obrátit nebo jak toho efektivně dosáhnout. Azuma je tu právě proto, aby Vás nasměrovala správným směrem.

number1

Úskalím převést B2B nebo B2C podnikání na internet, může být neznalost dostupných technologií.

Proto Vás spolehlivě zastoupíme a navrhneme moderní řešení, které Vám výrazně ušetří čas a starosti s touto činností.

number1

Bezpečnost, bezpečnost a zase bezpečnost. Bezpečné je mít také zálohovaná data.

Nikdy nedoufejte, že se zrovna Vám vyhne virový útok, pokus o získání přístupových informací nebo nebudete nikdy potřebovat svoje zálohovaná data.

Webdesign, SEO + SEM, Redakční systém

Webdesign je pro Vaši internetovou prezentaci základním pilířem. Díky němu budou vaše služby nebo nabídky zboží snadno přístupné pro stávající i nové zákazníky či partnery.

Alfou a omegou každé kvalitní webové prezentace je špičkový design, který ujistí klienta, že je na správném místě. Nenutí ho přemýšlet, jak se na webu orientovat a najde zde informace, službu nebo produkt, o který má zájem.

Cestou,  jak najít vaši prezentaci, pokud vás ještě nezná, je právě kvalitní SEO nebo-li optimalizace pro vyhledavače. Jedná se o úplnou optimalizaci stránek a jeho obsahu. To vše může být navázáno na SEM nebo-li marketing, který se postará o reklamu na ruzných čtených serverech. Ale jen těch, které mají něco společného s cíleným obsahem. Nepotřebujete přeci řešit jen obecnou návštěvnost, ale primárně tu cílenou. Spolupracujeme se s profesionály, kteří mají stejnou filozofii. Nabídnout klientovi to nejlepší a za přijatelnou cenu.

bottom top
Dodavatelé služeb:
logo logo logo logo
Alice

Dováží ovoce

webdesign
Marian

Dodavatel luxusní módy

webdesign
Petr

zahraniční obchod

webdesign
e-shop s obuví

pro více informací nás, prosím, kontaktujte

product
e-shop s fashion

pro více informací nás, prosím, kontaktujte

product
e-shop sportovní vybavení

pro více informací nás, prosím, kontaktujte

product

Elektronické obchody propojené s účetnictvím

Usnadníme Vám život s podnikáním a postaráme se o propojení Vašeho e-shopu s účetnictvím.

Hledáte rychlé řešení prodeje na internetu s propojením na účetní systém? Máte špatné zkušenosti se složitostí propojení těchto dvou procesů? Nezoufejte, máme pro vás profesionální řešení. Účetní systém Pohoda nebo Money propojíme s jakýmkoliv vašim B2B nebo B2C objednávkovým systémem. A to za poměrně krátkou dobu, i když budete mít specifické požadavky.

Naše zkušenosti říkají, že každý i velice složitý úkol má své řešení. Nebojíme se krátkých termínů zhotovení ani komplikovaných převodů databází. Je přece samozřejmostí uspořit náklady a čas právě tím, že se vám aktivity spojené s provozem eshopů a jiných objednávkových systémů zapisují do účetního systému.

top bottom

IT služby

Dalo by se říct, že v Azuma je bezpečnost a zálohováni dat, až na prvním místě. Se servisem 24/7.

Ochrana firemních nebo zejména osobních údajů je v dnešní době velice důležitá věc. Ve společnosti Azuma tento problém vůbec nepodceňujeme. Právě naopak. Bezpečnost dat a jejich zálohování je právě ta nejdůležitější činnost, na kterou dohlížíme.

Může se zdát, že zabezpečení dat je jednoduchá služba. Ale ten, kdo se už s tímto problémem potýkal ví, že se jedná o velice sofistikovaný přístup, který může zabránit velikým škodám. Stejně jako automatické zálohováni, které naopak usnadní život jakékoliv společnosti či jedinci. Proto kombinujeme několik druhů zabezpečení a zálohování, abychom maximálně ochránili vaše privátní či firemní data.

bottom top
Dodavatelé služeb:
logo logo logo logo
Tonda

Výrobce a prodejce dřevěných hraček

webdesign
map

Kontaktujte nás a získáte víc času na vaše podnikání

Je to jen první krok,ale první výsledky se začnou projevovat téměř okamžitě.

Pokud hledáte komplexního partnera na vytvoření internetové prezentace, eshopu, propojení internetového obchodu s účetnictvím, zabezpečení nebo zálohování dat, jste na správné adrese.

Filozofií společnosti Azuma je poskytovat komplexní služby s ohledem na aktuální trendy, profesionalitu a využití všech aktuálně dostupných technoligií.

Azuma si klade za cíl uspokojit i ty nejnáročnější klienty, kteří oceňují flexibilní řešení úkolů, proaktivitu při realizacích projektů, osobní přístup a pečlivost výstupů.

Brzy naviděnou.

top bottom